بررسی و مشخصات فنی کامیون ولوو FH500 فرهان دیزل | kasrasaran

جلوی ماشین شبیه به دو مدل‌ دیگر الکتریکی کادیلاک، چراغ‌هایی عمودی دارد که روی سپر است. جلوپنجره هم پنلی است که با مجموعه‌ای از لامپ‌های ال‌ئی‌دی روشن می‌شود. سیستم‌های ترمز محور جلو و عقب دیسکی و مجهز به ترمز هوشمند EBS و همچنین مجهز به ترمز ضد لغزش TCS است. ترمز موتور از نوع خفه‌کن اگزوز، و VEB+ از نوع عمل‌کننده روی سوپاپ‌ها است. کارشناسان ما، همه روزه در طول ساعات اداری آماده پاسخگویی و مشاوره به شما عزیزان هستند.

فلکه، یکی از انواع متداول عملگرهای مورد استفاده در این نوع شیرها این فرم تماس است. از انواع ولو خطی با عملگر دورانی می‌توان به شیر کشویی، شیر کروی، شیر دیافراگمی، شیر سوزنی و شیر گلویی اشاره کرد. این شیرها در اغلب موارد به منظور کنترل جریان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  • در روش پیچی و رزوه ای معمولا یک واشر آببندی مابین درپوش و بدنه قرار داده می شود که به آن Bonnet Gasket می گویند.
  • این ولو با کنترل جریان ورودی، از آسیب رسیدن به ابزار دقیق بر اثر افزایش ناگهانی فشار جلوگیری می‌کند.
  • پس در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی کامل و معرفی انواع ولو بپردازیم.
  • منیفولد ولو به سه نوع اصلی دو راهه، سه راهه و پنج راهه تقسیم می‌شوند.
ولوو XC90 خودرویی شاسی بلند است که از سال 2002 تا کنون تولید شده است. نسل دوم این خودرو که از سال 2014 تولید آن آغاز شده استاز پلت فرمی با نام SPA استفاده می کند که بر اساس این پلت فرم می توان خانواده موتورهای جدید را مورد استفاده قرار داد. ولوهای یک طرفه اتصالاتی هستند که از جریان برگشتی در سیستم‌های لوله‌کشی جلوگیری می‌کنند. در این نوع از ولوها فشار سیال عبوری از خط لوله منجر به باز شدن شیر می‌شود. شیرهای کنترلی را از نظر عملکرد (Function) به 2 گروه شیرهای کروی و دیافراگمی تقسیم بندی می کنیم. با توجه به اینکه ولوهای صنعتی از لحاظ کاربرد دارای انواع مختلفی هستند، فرآیند کنترل جریان سیال در تمامی آن ها یکسان است.

ماشین یک حالت به نام «سرعت» دارد که با انتخاب آن قدرت ماشین به ۷۵۰ اسب بخار افزایش پیدا می‌کند. در این حالت شتاب صفر تا ۶۰ مایل (۹۶ کیلومتر) در ساعت ماشین کمتر از پنج ثانیه است. کادیلاک می‌گوید که ماشین با هر بار شارژ می‌تواند تا ۴۵۰ مایل (۷۲۴ کیلومتر) حرکت کند. در واقع می‌توان گفت که ولوو با رونمایی از این خودرو نشان داد که تا چه در زمینه تولید خودرو های سنگین و قدرتمند متخصص است و چگونه می‌تواند نیاز جامعه به این خودرو ها را برطرف سازد.

بررسی ولوو XC90 مدل 2020

بررسی و مشخصات فنی کامیون ولوو FH500 فرهان دیزل | kasrasaran

در بخش‌های قبلی به معرفی شناخته‌شده‌ترین و پرکاربردترین انواع شیرآلات مورد استفاده در سیستم‌های پایپینگ پرداختیم. برخی از انواع valve برای کاربری‌های خاص طراحی و به کار گرفته می‌شوند. در این بخش، کاربرد و ساختار برخی از ولوهای ویژه را به طور اجمالی مورد بررسی قرار می‌دهیم. شیر کنترل، «کنترل ولو» (Control Valve) یا «تراتل ولو» (Throttle Valve)، یکی از انواع valve برای تنظیم پارامترهای عملیاتی در سیستم‌های پایپینگ است. این نوع شیر به منظور تنظیم مستقیم سرعت و ظرفیت جریان مورد استفاده قرار می‌گیرد. با کنترل این پارامترها، امکان تغییر غیر مستقیم پارامترهای وابسته نظیر دما، فشار و سطح مایع فراهم می‌شود.

2# شیرهای کنترلی (Control Valves)

توسط دکور

دکوراسیون