این هفته بدترین ساختمان جدید بریتانیا رونمایی شد

این هفته بدترین ساختمان جدید بریتانیا رونمایی شد

این هفته در Dezeen، بازسازی خیابان لایم در لیورپول به عنوان برنده جام Carbuncle نام گرفت که به یافتن بدترین ساختمان بریتانیا اختصاص دارد.

توسعه خرده‌فروشی، هتل و محل اقامت دانشجویی توسط استودیوی بریتانیایی برادوی مالیان به عنوان برنده این جایزه معرفی شد که امسال توسط مجله بریتانیایی The Fence پس از اینکه از سال 2018 اجرا نشده بود، احیا شد.

The Fence در اعلامیه جایزه گفت: «از همان اولین بازدید، دو نفر از پانل ما این را به عنوان انتخاب شماره یک خود داشتند، و از آنجایی که فهرست طولانی به فهرست نهایی محدود شد، این کمی از ماجراجویی وحشتناک معماری همچنان ادامه داشت.

یک خانه تادائو آندو در مالیبو را از بین می برد
یه خانه طراحی شده توسط تادائو آندو را خراب کرده است

در دیگر اخبار معماری، عکس‌هایی از یک خانه تادائو آندو در مالیبو، کالیفرنیا، پس از تخریب آن توسط نوازنده Ye – که قبلاً به عنوان Kanye West شناخته می‌شد، فاش شد.

این نوازنده پنجره ها، آشپزخانه، حمام های مرمری، جکوزی سیمانی و شومینه داخلی را از خانه که اکنون برای فروش است، حذف کرد.

ساختار مرکز اوباما
موزه در مرکز ریاست جمهوری اوباما در صدر قرار گرفت

در ایالات متحده، موزه مرکز ریاست‌جمهوری اوباما در شیکاگو با حضور باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق، برای امضای یک پرتو فوقانی در بالای آن قرار گرفت.

موزه ای که توسط معماران تاد ویلیامز بیلی تسین به عنوان بخشی از مرکز ریاست جمهوری اوباما طراحی شده است، قرار است سال آینده افتتاح شود.

صندلی جناغی کودکان توسط هانس وگنر از طریق کارل هانسن و پسر
ما پنج صندلی را برجسته کردیم که در 3 Days of Design بازمی گردند

ما گزارش خود را از نصب ها و روندهای کلیدی از 3 روز طراحی هفته گذشته در کپنهاگ با برجسته کردن پنج صندلی کلاسیک که به عنوان بخشی از این رویداد بازگشته بودند، ادامه دادیم.

از دیگر نکات برجسته این جشنواره، کل فضای داخلی خانه ساخته شده از پلاستیک زیستی و نمایشگاه هایی بود که همه چیز را از میراث “دنیایی ناشناخته مشهور جهان” ینس کویستگارد تا آثار 28 طراح نوظهور نوردیک به نمایش می گذاشت.

غرفه Serpentine 2024 طراحی شده توسط Minsuk Cho
ما یک ویدیو پس از افتتاحیه غرفه Serpentine ایجاد کردیم

پس از رونمایی از غرفه سرپانتین در اوایل این ماه، معمار مینسوک چو تجربیات حسی برانگیخته شده توسط ساختار خود را در یک ویدیوی اختصاصی که توسط Dezeen تهیه شده است، توصیف کرد.

فینیاس هارپر در یک مقاله نظری که بر غرفه متمرکز بود، پرسید: “آخرین باری که سرپانتین یک صدای زنگ زد کی بود؟”

طراحی آمریکای شمالی 2024
مجموعه طراحی آمریکای شمالی ما بر مکزیکوسیتی متمرکز بود

پس از توقف در دیترویت، پورتلند، گوادالاخارا، مونترال و لس آنجلس، مجموعه طراحی آمریکای شمالی 2024 ما توجه خود را به مکزیکوسیتی معطوف کرد.

ما 10 استودیوی طراحی مستقل صحنه‌پردازی مستقر در شهر را به نمایش گذاشتیم و ششمین قسمت از این مجموعه را با تمرکز بر برجسته کردن طراحی مبتکرانه و خلاقانه از سراسر قاره به نمایش گذاشتیم.

مرکز هنرهای نمایشی بیدی بیدی توسط Hassell و LocalWorks
مرکز هنرهای نمایشی یکی از پرخواننده ترین داستان های این هفته بود

پروژه‌های محبوب در Dezeen در این هفته شامل یک مرکز هنرهای نمایشی برای پناهندگان در اوگاندا، یک خانه مقاوم در برابر آتش در کالیفرنیا و یک “کلبه‌های معاصر” که روی پایه‌ها در کانادا تنظیم شده بود.

جدیدترین لوک‌بوک‌های ما خانه‌هایی با راهروهایی با طراحی خوب و حمام‌های مدرن با رنگ‌های آرامش‌بخش سبز را نشان می‌داد.

عکس اصلی توسط بارناباس کالدر است.

این هفته در Dezeen

این هفته در Dezeen جمع بندی منظم اخبار برتر هفته است. در خبرنامه های ما مشترک شوید تا مطمئن شوید چیزی را از دست ندهید.منبع: https://www.dezeen.com/2024/06/22/uk-worst-building-carbuncle-cup-this-week/

توسط دکور

دکوراسیون