ابلیسک باغ سرو DIY | خانم دانه خردل

ابلیسک باغ سرو DIY |  خانم دانه خردل

این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد.

من از ساختن پرده‌های قدیمی برای جلوی خانه در اوج بودم، بنابراین تصمیم گرفتم ریاضیات بیشتری انجام دهم و یک ابلیسک باغ سرو بسازم. من به اندازه کافی چوب خریدم که بتوانم سه پرده بسازم (دو تا بزرگ و یکی کوچک)، اما تصمیم گرفتم روی دیواری که قرار بود پرده کوچک آویزان شود، کاری متفاوت انجام دهم. بنابراین، من سدر اضافی داشتم که ما آن را به 1×2 ثانیه کاهش دادیم و همچنین مقداری تکه از پروژه داربست و می‌خواستم از هر ذره‌ای که می‌توانم استفاده کنم. اگر شما آن را از دست داده اید و علاقه مند به ساختن آن هستید، می توانید طرح های مربوط به تریلی به سبک قدیمی را در اینجا بیابید.

من هنگام ساختن ابلیسک به دو دلیل عکس نگرفتم. یکی، پاشیدن و خاموش شدن آن بود، بنابراین من در حال کار بر روی پروژه به عنوان آب و هوا اجازه می داد. دو، من به طور کامل آن را بال می زدم و همانطور که پیش می رفتم آن را کشف می کردم. می دانستم که این یک تجربه آزمایشی و یادگیری خواهد بود، نه بهترین ابلیسکی که تا به حال ساخته شده است. من به دنبال ساده و تمام شده بودم، نه کامل. من چند آموزش مختلف را دیدم و خواندم و تصمیم گرفتم نگران گوشه‌های اندازه‌گیری نباشم، که حرفه‌ای‌تر به نظر می‌رسد، اما همچنین شامل ریاضیات و زمان بیشتری می‌شود. باز هم ساده و تمام شده. همانطور که با نرده‌ها انجام دادم، یک طرح کلی ترسیم کردم و سپس آن‌ها را همانطور که در خیابان می‌کشیدم، تغییر دادم. من در نهایت دو طرف قاب A را ساختم و سپس آنها را با تکیه گاه های افقی به هم وصل کردم. برخی از فاصله ها به نظر من کمی دور به نظر می رسید، بنابراین چند قطعه عمودی بیشتری اضافه کردم تا فاصله گذاری عمدی به نظر برسد. من آن را با یک کلاه چوبی ریلی عرشه پوشاندم، که مناسب بود اما دقیقاً مطابق برنامه پیش نمی رفت!

نتیجه نهایی آزمایش ابلیسک سدر DIY من بسیار رضایت بخش است، باید بگویم!

در حالی که امیدوارم در این روزها ابلیسک های باغچه ای برای باغ گلدان بسازم، این یکی را برای حمایت از کلماتیس پاییزی شیرین ساختم که روی حصار همسایه من شروع به رشد کرده است. این حصار با یک گل ادریسی کوهنوردی زیبا پوشانده شده است، اما تاک های دیگر از جمله یک کلماتیس پاییزی شیرین که در سراسر زمین و روی هیدرنج کوهنوردی می خزند به مهمانی پیوسته اند. فکر کردم هر دو خوشحال تر خواهند بود اگر جایی برای clematis وجود داشته باشد. خوشبختانه، بسیار بزرگ بود، بنابراین ابلیسک را به خوبی پوشانده بود و هرچه به تابستان نزدیک می شویم، بیشتر پر می شود.

من تکیه گاه ها را با میخ های براد و چسب چوب بیرونی وصل کردم، همانطور که برای داربست انجام دادم. پیچ‌ها ممکن است در دراز مدت بهتر باشند، اما اگر اتصالی باز شود، اینها را امتحان می‌کنم و پیچ‌هایی را در جاده اضافه می‌کنم.

من همچنین تصمیم گرفتم چوب ابلیسک باغ سرو را خام نگه دارم. سدر به خوبی در برابر پوسیدگی، حشرات مقاومت می کند و در خارج از خانه پیر می شود. چند سال دیگر خاموش و دوست داشتنی به نظر می رسد. من همچنین می دانستم که تلاش برای رنگ آمیزی این یک کابوس است مگر اینکه بخواهم سمپاش خود را بیرون بیاورم و چادر را اسپری کنم! انجام شده و ساده شامل بیرون کشیدن چادر اسپری و تفنگ اسپری نمی شود.

من فکر می کنم ابلیسک چوب خام نیز در مقابل حصار جدیدی که به زودی نصب خواهیم کرد، زیبا به نظر می رسد. آنها به خوبی با یکدیگر “صحبت” می کنند، به خصوص زمانی که جزئیات بیشتری را به حصار اضافه کنم تا گیاهان بتوانند از آن بالا بروند و لبه های سخت را نرم کنند.

وقتی آماده ساختن بیشتر شدم، تکنیک را اصلاح می‌کنم و برنامه‌ها و یک آموزش را به اشتراک می‌گذارم، همانطور که با داربست انجام دادم.

تا آن زمان، فکر می‌کردم سرگرمی‌های کافی ندارم و از فیسبوک مارکت‌پلی مقداری بید خریدم تا تکیه‌گاه و کلوچه باغ درست کنم. این در مورد بازی و آزمایش است و من مشتاقانه منتظر آن هستم! سازه ها و لوازم جانبی زمانی که باغ با سلیقه انجام شود، چیزهای زیادی به باغ اضافه می کنند.

در خبر دیگر حیاط، استخر چند روز پیش افتتاح شد! این یک سبزه کثیف و وحشتناک بود، اما ما بالاخره یک خط کفگیر در حال کار داریم و پیمانکار ما آن را شوکه کرده و همه چیز را برای شنا آماده می کند. در حال حاضر، من از بازتاب ها و تمیز کردن محوطه پاسیو لذت می برم…

فقط برای سرگرمی، در اینجا نحوه ظاهر استخر در سال گذشته در همین زمان است…

… و اکنون چگونه به نظر می رسد …

کارهای بیشتری باید انجام شود، اما در راه است…

یک دوز روزانه تشویق و الهام دریافت کنید!

از پست های وبلاگ روزانه ماریان الهام بگیرید

برای دریافت پست های وبلاگ نشاط آور مستقیماً در صندوق ورودی خود ثبت نام کنید! به جمع افراد همفکر ما بپیوندید و روز خود را با انفجاری از خلاقیت، انگیزه و مثبت شروع کنید. چه به دنبال نکات تزئینی، پروژه های DIY یا صرفاً مقداری الهام باشید، پست های روزانه ماریان مطمئناً روز شما را روشن می کند و خلاقیت شما را شعله ور می کند. تشویق روزانه خود را از دست ندهید – هم اکنون مشترک شوید!

منبع: https://missmustardseed.com/diy-cedar-garden-obelisk/

توسط دکور

دکوراسیون