آموزش سئو مقدماتی تا حرفه ای 100% رایگان

برخی از آن ها را برای شما جمع آوری کرده ایم تا بتوانید بدون نیاز به گذراندن یک دوره یا کلاس آموزش سئو بخش اعظمی از مشکلات وب سایت خود را مرتفع کنید. گوگل از همان ابتدایی که شما سایتتان را راه اندازی می کنید، آن را بررسی می کند؛ قطعا شما نمی خواهید که برچسب بی کفیت بودن روی وب سایتتان باشد. درست است که عناصری که سبب بی کیفیت بودن صفحات سایت می شوند، ارتباطی با رتبه بندی وب سایت شما ندارند، اما باید تا جایی که می توانید از آن ها دوری کنید. موتورهای جستجو از لینک ها برای پیدا کردن و بررسی صفحاتی از سایت های جدید و جهت ایندکس کردن آن ها در نتایج خود استفاده می کنند. به عبارت دیگر، آنها محتوای جدید را کاوش کرده و براساس آتوریتی یا چگالی لینک دهنده ها، به یک وب سایت چگالی خاصی را نسبت می دهند.

شما می‌توانید با دریافت این خدمات، از صد در صد آموزه‌ها، تجربیات و ترفندهای بهینه سازی سایت توسط مجموعه ما با سابقه بیش از 5 سال استفاده کنید. در این روش، دیگر نیازی به یادگیری و صرف هزینه زمانی نخواهید داشت. همشهریان یزدی نیز می‌توانند از مجموعه SEOEDU که در این شهر واقع شده برای دریافت خدمات سئو در یزد استفاده کنند. پس از بروزرسانی هایی که با آمدن الگوریتم های پنگوئن و پاندا ایجاد شدند، بسیاری از سئوکارها به این نتیجه رسیدند که لینکسازی تنها راه حل برای بالا بردن رنگ سئو در گوگل نیست.

به علاوه، در دوره های آموزشی سئو روز شما با نحوه کار موتورهای جست‌وجوگر و همچنین انواع مختلف الگوریتم‌های گوگل و نحوه عملکرد آنها آشنا می‌شوید. فرض کنید شبانه روز وقت گذاشتید و سایت خود را زیبا و پر از محتوا آماده کردید ولی دیدید یک جای کار می‌لنگد! علاوه بر این تک به تک صفحات سایت را به خوبی crawl می کند و ایراداتی مثل محتوای کپی و لینک های شکسته را پیدا می کند. این ابزار رو به دلیل تکمیل لیستم معرفی کردم اما پیشنهادش نمی کنم واقعا. اگر شما جایی آموزش سئو دیده باشید بهتره از ابزار بالا که خیلی از این سایت قوی تر هستند استفاده کنید.

در کل میتوان گفت مطالعه مقالات آموزشی ارزشمند است به شرط آنکه خواننده آگاه و هوشمند عمل کرده و به هر محتوایی اعتماد نکند. اسکیما مارک آپ ها یا نشانه گذاری طرحواره، شکل جدیدی از بهینه سازی ها توسط گوگل است که نخستین بار در سال 2011 در موتورهای جستجو گوگل، Bing و یاهو ایجاد شدند. اسکیما کد می تواند به شما کمک کند تا داده های سایت خود را به صورت ساختار یافته به گوگل نمایش داده شوند.

همچنین اکثر متخصصان نیز باید با مقالات این سایت آشنا باشند و اطلاعات خودشان را بر اساس مستندات گوگل، بروز نگه دارند. قیمت سئو یک سایت بستگی به میزان سختی کلمات، وضعیت سایت، خدمات مورد نیاز، مهارت متخصص و … دارد. ولی رقابت در کلماتی که هنوز بر روی آنها کار نکردند چطور؟ سعی کنید کلماتی که هنوز رقبای شما در آن کلمه فعالیت ندارند و یا رقابت کمتری وجود دارد را انتخاب کنید. رپورتاژ آگهی درواقع یک نوع تبلیغات است که بازدید بسیار کمی را به سمت سایت شما ارسال نمی‌کند و هدف از رپورتاژ آگهی، درواقع انتقال اعتبار و ارزش به سایت شماست. ریدایرکت 302 برخلاف ریدایرکت 301، یک نوع ریدایرکت موقتی است که شما بدون اینکه سئو آن را صفحه را از دست دهید، می‌توانید آن را به یک صفحه دیگری و به صورت موقت، ریدایرکت کنید.

لطفا توجه داشته باشید نوع آدرس‌دهی بالا یک حالت عمومی بهینه است اما پیکربندی آدرس‌های وب‌سایت خیلی حرفه‌ای تر از این می‌توانند پیکربندی شوند. همچنین می‌تواند بعد از انتشار صفحه روی دکمه منتشر شد کلیک کند تا برای شما ایمیل ارسال شود و در همین بخش می‌توانید با نویسندگان سایت خود تعامل داشته باشید. کافی است وارد بخش خوشه شوید و خوشه‌هایی که به صورت اتوماتیک ساخته شده‌اند را مشاهده نمایید. یکی از دلایلی که به این کلمات کلیدی بذر گفته می‌شود این است که مانند یک بذر رشد می‌کنند و شاخ و برگ می‌گیرند. مثلا چنانچه به دنبال جذب ترافیک سریع برای وب‌سایت هستید و شرایطی مثل فروش شب عید دارید و ۲ ماه زمان دارید؛ سئو گزینه مناسبی نیست.